See PRO editionSee PRO edition

Wymogi co do falowników częstotliwości moga być bardzo różne, ale obsługa naszych komfortowych i wielozadaniowych produktów jest bardzo łatwa . Idealne dostosowane do wymogów - od nieskomplikowanych ruchów przez prace związane z pozycjonowaniem aż do serwo instalacji. Te urządzenia są niezawodne i bardzo pewne, wypełniają surowe wymagania jakości i można je dowolnie dopasować do własnych potrzeb.

Falowniki czyli inaczej przemienniki częstotliwości posiadające możliwość zabudowy w szafach rozdzielczych są wyprodukowane w różnych stopniach ochrony m.in. IP20 i IP31. Część urządzeń pomimo prostego montażu daje także możliwość instalacji w standardzie cold plate albo w wycięciu w obudowie. Maszyny te zajmują bardzo mało miejsca i można je instalować bezpośrednio, a przy zapewnieniu nie dużej ilości przewodów - możliwa jest także praca w grupie DC.
Dzięki tym udogodnieniom model połączeń systemu można zbudować w sposób nieskomplikowany, nawet na bardzo małej powierzchni. Wszystkie elementy sterowania, jak sterownik, system I/O, instaluje się tuż obok falownika.


Lenze | falowniki, przekładnie, servo | tel. 601-747-565

Początek strony